Радови су успешно завршени, а ми се заједно са нашом браћом и сестрама радујемо предстојећем празнику Свете Тројице, који ће први пут бити обележен управо на новоизграђеном трему у селу Читлук.
Нема предаје!


Покренули смо акцију за изградњу трема у овом селу које припада општини Зубин Поток, на ком ће се убудуће прослављати празник Свете Тројице. За реализацију овог пројекта, који је од великог значаја за наш народ у овом крају, у оквиру прошлогодишње Васкршње акције донирали смо 590.000 динара.
Радови су успешно завршени, а ми се заједно са нашом браћом и сестрама радујемо предстојећем празнику Свете Тројице, који ће први пут бити обележен управо на новоизграђеном трему у селу Читлук.
Нема предаје!


Фондација Делије - добротворна организација навијача Црвене Звезде © 2026 | Услови коришћења