Нема предаје!

У недељу 24.05. смо играли хуманитарни турнир у Фифи26 на сонију и том приликом је прикупљено 31.220 динара и 20€ коју смо прослиједили фондацији у склопу Видовданске акције.
Учесници су били подијељени у више група, а по 2 најбоља пласирана из сваке групе су ишли даље у нокаут фазу такмичења. Такмичарски дио трајао је до пар сати а крунисан је веома узбудљивом партијом у финалу која је завршена резултатом 3:1. За сјајну атмосферу уочи и током читавог догађаја, побринули су се наши домаћини из кафеа Меџик на Сењаку којима се и овог пута захваљујемо на сарадњи. Хвала и свим учесницима и донаторима, и честитке заслуженим освајачима медаља. После турнира се гледао меч Олимпијакос - Реал, а и прослављало се и рођење ћерке једном нашем другару, коме овим путем упућујемо честитке. Било је баш 5 и 5!
Нема предаје!

Фондација Делије - добротворна организација навијача Црвене Звезде © 2026 | Услови коришћења